2:0
6:2
6:4
Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme vám za pozornost, dobrou noc.
1:2
6:73
6:2
3:6
Je dobojováno! Barbora Krejčíková si ve svém premiérovém singlovém představení v hlavní soutěži Australian Open připsala skalp bývalé světové patnáctky a kromě turnaje ve čtyřhře se může chystat na vlastní zápas druhého kola proti Rusce Alexandrovové.

Hladký postup to však rozhodně nebyl. Jen první sada, ve které Kanepiová dvakrát okamžitě odpověděla na ztracený servis, trvala přesnou hodinu. Brněnská rodačka za stavu 5:4 neproměnila dva setboly, za stavu 5:6 naopak dva setboly soupeřky odvracela. Slavit zisk první sady mohla až po vcelku jednoznačné zkrácené hře.

Ve druhém setu jasně kralovala Estonka, která hned v úvodním gemu sebrala soupeřce podání a bez komplikací zvítězila 6:2. Start rozhodující sady vypadal úplně stejně, Krejčíková se ale zmohla na re-break a od té chvíle to byla zase ona, kdo měl výrazně navrch. Kanepiová kupila spoustu chyb a po výsledku 6:7, 6:2 a 3:6 se loučí hned v prvním kole.
2:0
6:2
7:65
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
0:2
1:6
0:6
Petra Kvitová letos zahájila obhajobu loňského finále z Australian Open suverénní jízdou proti české krajance Kateřině Siniakové, když ji v prvním kole vyřadila po setech 6:1 a 6:0. Česká lvice v úvodu zápasu rychle nastřílela tři esa, která nakonec byla předzvěstí jejího hodně přesvědčivého vítězství. Déšť jí přinesl štěstí.
0:0
před zápasem
Bilance vzájemných zápasů

Vzájemná bilance je překvapivě vyrovnaná. Před šesti lety zvítězila na turnaji v Moskvě Mladenovicová. Následně o rok pozdě patřil vzájemný duel v Birminghamu Plíškové. Rodačka z Loun brala i maratonský zápas v rámci Fed Cupu, ve kterém vyhrála 16:14 ve třetím setu. Poslední měření sil už šlo ale znovu na konto Mladenovicové, která Plíškovou udolala v roce 2017 v Dubaji.
Challenger Bangkok 2 (Tvrdý povrch)
0:2
6:73
0:6
Z tohoto zápasu je to vše. Děkujeme za pozornost, na viděnou.
Challenger Rennes (Krytý tvrdý povrch)
0:2
4:6
2:6
Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u tenisu zase někdy příště.
2:1
3:6
6:3
6:4
Vít Kopřiva vítězí v prvním kole challengeru v Rennes nad Viktorem Durasovicem z Norska ve třech setech.

Hned v úvodu zápasu měl Kopřiva tři šance na brejk, ale ani jednu nevyužil. Set tak dostal bez brejku až do stavu 3:4, poté český tenista přišel o své podání a o první dějství přišel. Také druhý set rozhodlo jediné ztracené podání, nyní byl úspěšnější právě Kopřiva, který si vynutil pokračování zápasu. V rozhodujícím setu měl od úvodu navrch český hráč, ale z stavu 5:2 nedopodával zápas do konce, následně Durasovic snížil na rozdíl jediného gemu, ale na druhý pokus to již Kopřiva zvládl.
0:0
před zápasem
Vzájemné zápasy

V době posledního zápasu Jerzyho Janowicze bylo Macháčovi čerstvých sedmnáct let. Logicky se tak jedná o první vzájemné měření sil.