US Open - muži (Tvrdý povrch)
0:0
před zápasem
Přinejmenším v prvním kole bude velkým favoritem. Čeká ho až 393. hráč světa, který ovšem v New Yorku zvládl projít kvalifikací. To už samo o sobě značí velké kvality mladého tenisty. Navíc letos získal tři tituly na okruhu ITF, byť se jedná o nejmenší profesionální turnaje. V 18 letech ovšem ukazuje, že rozhodně nechce svou kariéru trávit v nižších patrech žebříčku, ale rád by se prokousal mezi nejlepší.
0:0
Ricardas Berankis:
Litevskému tenistovi patří na žebříčku WTA 70. místo. Nejvýše byl 50., což se mu podařilo před třemi lety. Berankis nevyhrál na okruhu žádný titul. Na Australian Open se probojoval dvakrát do třetího kola (naposledy ale v roce 2013), což jsou také jeho grandslamová maxima. Na US Open hrál třikrát 2. kolo. Letos se Litevci daří na challengerech. Triumfoval na turnajích Rennes, Drummondville a Busanu a Vancouveru. Z větších turnaj stojí za zmínku čtvrtfinále v Dubaji, kam Berankis postoupil z kvalifikace.

Letošní zápasová bilance – 39:15.
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
0:0
Karolína Plíšková

Na opačné straně se nachází Karolína Plíšková, která si je vědoma své role favoritky, kterou se pokusí naplnit. Plíšková se momentálně nachází na třetí pozici světového žebříčku, přičemž před dvěma lety dokonce byla na jeho výsluní. Plíšková na svůj první získaný Grand Slam stále čeká, nejblíže k němu byla na US Open 2016, kde dokráčela až do finále, ve kterém nestačila na Angelique Kerberovou. Poslední získaný titul se datuje do června letošního kalendářního roku, Plíškové se podařilo uspět na trávě, konkrétněji v Eastbourne, na kterém podávala hodně slušné výkony. Poslední turnaje Plíškové zrovna moc nevyšel, pakovala se z něj hned ve čtvrtfinále.
0:0
dodatečně
Zo zápasu neprebehne online prenos, výsledok bude doplnený dodatočne.
0:0
Karolína Muchová

Český tenis zažívá naprosto parádní období. Zasloužila se o to i Karolína Muchová, jež letos předvádí skvělé výkony. Aktuálně 47. hráčka v tabulce minulý týden sehrála na tvrdém povrchu svůj první turnaj, v New Yorku ve čtvrtfinále nestačila na pozdější vítězku, Polku Linetteovou. Velkého úspěchu dosáhla rodačka z Olomouce v All England Clubu, kde došla rovněž do čtvrtfinále, zde prohrála se Svitolinovou. Nejdále se Karolína dostala na domácím podniku v Praze, ve finále podlehla Teichmannové.