Jihlava – Tábor 4:0 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 7:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 1:7 (kon.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 5:2 (kon.)
Kladno – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:5 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 5:4 (1:0 po s.n.)
Třemošná – Kobra 2:5 (kon.) | Třinec – Dynamo 5:4 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 3:5 (kon.)
Olomouc – Přerov 1:2 (po pr.) | Sparta – Chomutov 2:1 (kon.)
konec
HC Vítkovice Ridera
7:2 (4:1, 3:1, 0:0 - N 0:0, 1:0)
AZ RESIDOMO Havířov
Sobota 12.01.2019, 12:00 • Ostravar aréna • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba B
Partner:
     
    V Ostravě tak zůstávají všechny čtyři body. (14:24:22)
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Ridera.
    JOSEF KREJSA rozhodl o tom, že prémiový bod zůstane v Ostravě.
     
    6. série
    3:2
    Horváth neproměňuje.
     
    6. série
    3:2
    Krejsa proměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Puchala proměňuje.
     
    5. série
    1:2
    Szturc proměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Machů neproměňuje.
     
    4. série
    1:1
    Becher neproměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Brada neproměňuje.
     
    3. série
    1:1
    Kolat srovnává na 1:1.
     
    2. série
    1:0
    Petr posílá puk za záda Nowaka.
     
    2. série
    0:0
    Urbančíkovi puk ujel.
     
    1. série
    0:0
    Melovský neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Bárta trefuje pouze tyč.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Konec zápasu.
     
    64:31
    Horváth obkroužil bránu Müncha, ale nevystřelil.

    Klára Bártková

    Branky a nahrávky: 8. Smolka (Brada), 9. Krejsa (Bystroň), 15. Kubík (Melovský), 18. Schauer (Brada), 26. Petr (Krejsa, Machů), 27. Schauer (Brada, Rajčan), 39. Brada (Schauer, Machů), rozh. náj. Krejsa – 20. Becher, 24. Moškoř (Kremnický, Zmarzlák)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Bárta (HAV)
    0:0   Melovský (VIT)
    2. série:
    0:0   Urbančík (HAV)
    1:0   Petr (VIT)
    3. série:
    1:1   Kolat (HAV)
    1:1   Brada (VIT)
    4. série:
    1:1   Becher (HAV)
    1:1   Machů (VIT)
    5. série:
    1:2   Szturc (HAV)
    2:2   Puchala (VIT)
    6. série:
    3:2   Krejsa (VIT)
    3:2   Horváth (HAV)


    HC Vítkovice Ridera: Münch (Bartošák) – Bystroň, Smolka (A), Machů (A), Kosina, Puchala, Vřeský – Holanik, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Brada, Schauer, Melovský, Kubík
    AZ RESIDOMO Havířov: Nowak (Zlatnický) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček, Zmarzlák – Mikula, Žák, Pavlačka (A), Moškoř, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Szturc (C), Bárta, Horváth

    Rozhodčí: D. Čahoj – D. Klimek, M. Stonavský

    Diváci: 124