Jihlava – Tábor 4:0 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 7:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 1:7 (kon.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 5:2 (kon.)
Kladno – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:5 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 5:4 (1:0 po s.n.)
Třemošná – Kobra 2:5 (kon.) | Třinec – Dynamo 5:4 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 3:5 (kon.)
Olomouc – Přerov 1:2 (po pr.) | Sparta – Chomutov 2:1 (kon.)
konec
PSG Berani Zlín
4:1 (0:1, 2:0, 2:0 - N 0:0 - 1:0)
HC Kometa Brno
Sobota 12.01.2019, 12:00 • ZS Luďka Čajky • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba B
Partner:
     
    Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemnou sobotu. (14:12:17)
     
    Zlín nakonec získává i čtvrtý bod a to nejpve po obratu v zápase, pak i po obratu v nájezdech. Kometa tak odjíždí do Brna s prázdnou, zatímco ve Zlíně zůstávají všechny čtyři body.
     
    Konec zápasu.
     
    V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Berani Zlín.
    Autorem vítězné branky je LUKÁŠ CHLUDIL.
     
    6. série
    3:2
    Patrik FAJMON neproměňuje.
     
    6. série
    3:2
    Lukáš CHLUDIL proměňuje.
     
    5. série
    2:2
    Tomáš ŠEVČÍK proměňuje.
     
    5. série
    1:2
    František NĚMEC neproměňuje.
     
    4. série
    1:2
    Matěj MOJŽÍŠ neproměňuje.
     
    4. série
    1:2
    Alex SEVER neproměňuje.
     
    3. série
    1:2
    Adam LACIGA neproměňuje.
     
    3. série
    1:2
    Tomáš VYROUBAL neproměňuje.
     
    Střídání v týmu PSG Berani Zlín: ze hřiště odchází Tobiáš Synek, přichází Patrik Hamrla.
     
    2. série
    1:2
    Lukáš CHLUDIL proměňuje.
     
    2. série
    0:2
    Eduard ŠALÉ proměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Šimon FRÖMEL neproměňuje.
     
    1. série
    0:1
    Patrik FAJMON proměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.

    Lukáš Mihal

    Branky a nahrávky: 21. Ramert (Šindelek), 30. Kráčalík (Mojžíš, Čapka), 43. Frömel (Chludil, Šindelek), 50. Chludil (Laciga, Frömel), rozh. náj. Chludil – 12. Šalé (Fajmon)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:1   Patrik Fajmon (KOM)
    0:1   Šimon Frömel (ZLN)
    2. série:
    0:2   Eduard Šalé (KOM)
    1:2   Lukáš Chludil (ZLN)
    3. série:
    1:2   Tomáš Vyroubal (KOM)
    1:2   Adam Laciga (ZLN)
    4. série:
    1:2   Alex Sever (KOM)
    1:2   Matěj Mojžíš (ZLN)
    5. série:
    1:2   František Němec (KOM)
    2:2   Tomáš Ševčík (ZLN)
    6. série:
    3:2   Lukáš Chludil (ZLN)
    3:2   Patrik Fajmon (KOM)


    PSG Berani Zlín: Synek (Hamrla) – Nábělek, Valda, Šimášek, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Čechmánek, Mojžíš, Heš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Jakeš, Lavička
    HC Kometa Brno: Bizoň (Korček) – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Němec, Prčík – Škodík, Kos, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Linka, Mišiak, Vyroubal

    Rozhodčí: Kovařčík – Poláček, Kociňák