Jihlava – Tábor 4:0 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 7:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 1:7 (kon.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 5:2 (kon.)
Kladno – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:5 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 5:4 (1:0 po s.n.)
Třemošná – Kobra 2:5 (kon.) | Třinec – Dynamo 5:4 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 3:5 (kon.)
Olomouc – Přerov 1:2 (po pr.) | Sparta – Chomutov 2:1 (kon.)
konec
HC Slavia Praha
1:5 (1:1, 0:4, 0:0 - N 0:0 - 1:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 12.01.2019, 12:00 • ZS Eden • ELIOD Extraliga dorostu • Nadstavba A
Partner:
     
    Konec zápasu.
     
    4. série
    3:1
    Matyáš Skoupý se prosazuje a přisuzuje tak Slavii bonusový bod!
     
    4. série
    2:1
    Marcel střelou mezi betony neuspěl!
     
    3. série
    2:1
    Bočan se Slavíčkem nachytat nenechal a zasahuje!
     
    3. série
    2:1
    Ani Dáňa Pittra nepřekonal!
     
    2. série
    2:1
    Šimon Rulc posílá Slavii do vedení!
     
    2. série
    1:1
    Adam Dvořák zkoušel kotouč propasírovat pod betonem Pittra, neúspěšně!
     
    1. série
    1:1
    Vlasák perfektní kličkou srovnává!
     
    1. série
    1:0
    Jakub Šiler na Pittra vyzrál pěkně provedeným bekhednovým blafákem!
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Konec prodloužení.
     
    64:34
    Střelu Čecha vyklepal z rukavice Bočan a rozehrává.
     
    63:11
    Na útočné modré propadl Jakub Svoboda a modrobílí jeli dva na samotného Pittra, jejich kombinace však skončila až za sešívanou svatyní!
     
    61:24
    Pittr nyní fantasticky zasáhl betonem proti dorážce Korčáka!
     
    60:38
    Dáňa si hezky najel před Pittra, svou akci zakončit nedokázal.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    Hosté si výhru pohlídali, domácím se však naskýtá další šance na bodový zisk, za několik málo okamžiků začne nadstavbové prodloužení.
     
    Konec zápasu.

    Martin Kamenik

    Branky a nahrávky: 12. Rulc (Slavíček, Svoboda) – 4. Dvořák (Šiler, Jiříček), 30. Václavík (Marcel), 35. Šiler (Jánský), 39. Hauser (Jiříček), 40. Dáňa (Špaček, Hodinář)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Jakub Šiler (PLZ)
    1:1   Marek Vlasák (SLA)
    2. série:
    1:1   Dvořák (PLZ)
    2:1   Šimon Rulc (SLA)
    3. série:
    2:1   Josef Dáňa (PLZ)
    2:1   Šimon Slavíček (SLA)
    4. série:
    2:1   Marcel Marcel (PLZ)
    3:1   Matyáš Skoupý (SLA)


    HC Slavia Praha: Janura (41. Pittr) – Dráb, Čech, Stejskal, M. Svoboda, Hrdlička, Palát, Kluch – J. Svoboda, Malínek, Greguss, Jokl, Slavíček, Skoupý, Hofmann, Vlasák, Rulc, Krásný.
    HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – Hodinář, Dolhý, Kanta, Jánský, Jiříček, Špaček, Páník – Hauser, Korčák, Dvořák, Marcel, Dáňa, Soukup, Václavík, Kaiser, Šiler, Kupčo.

    Rozhodčí: Müller – Marek, Kučera

    Diváci: 59