konec
Losování 3. kola MOL Cupu

Pátek 14.09.2018, 12:45 • Strahov, Praha • Losování soutěží
     
    Úředním hracím termínem 3. kola MOL Cupu je 26. září. To je ode mě vše, na počtenou. (13:34:34)
     
    Složení zápasových dvojic

    FK Loko Vltavín – FK Teplice
    Slavoj Polná – AC Sparta Praha
    FC TVD Slavičín – FC Fastav Zlín
    MFK Vyškov – FK Viktoria Plzeň

    SC Radotín – 1.SC Slovácko
    FK Baník Sokolov – FC Baník Ostrava
    SFC Opava – FC Vysočina Jihlava
    1. FK Příbram – FC Sellier & Bellot Vlašim

    MFK Karviná – FC MAS Táborsko
    Bohemians Praha 1905 – SK Dynamo Č. Budějovice
    MFK Chrudim – FK Mladá Boleslav
    FC Zbrojovka Brno – FC Slovan Liberec

    SK Slavia Praha – FK Ústí nad Labem
    SK Sigma Olomouc – FK Fotbal Třinec
    FK Pardubice – FK Jablonec
    FK Viktoria Žižkov – FK Dukla Praha
     
    Los uzavírá pražské derby mezi Viktorií Žižkov a Duklou.
     
    Pardubice vyzvou na souboj Jablonec, druhého finalistu loňského ročníku MOL Cupu.
     
    Další dvojici tvoří olomoucká Sigma a Třinec.
     
    Obhájce loňského prvenství Slavia Praha si zahraje v Edenu proti Ústí nad Labem.
     
    Zbrojovka Brno hostí liberecký Slovan.
     
    Chrudim zkusí potrápit Mladou Boleslav.
     
    V Ďolíčku, domovském stánku Bohemians Praha 1905, si zahrají České Budějovice.
     
    Karviná přivítá Táborsko.
     
    Příbram změří síly s Vlašimí.
     
    Opava se v domácím prostředí utká s Jihlavou.
     
    Policejní složky budou mít pohotovost v Sokolově, kam se na dalekou cestu vypraví tradičně početná fanouškovská základna ostravského Baníku.
     
    Další dvojici tvoří Radotín a Slovácko.
     
    Úřadující ligový mistr Viktoria Plzeň si pro postup pojede do Vyškova.
     
    Slavičín se utká se Zlínem.
     
    Fotbalový svátek oslaví v Polné, na hřišti divizního celku se představí historicky nejúspěšnější český klub Sparta Praha.
     
    Můžeme losovat. Z osudí byl jako první vytažen Vltavín, pražský klub se utká s Teplicemi.
     
    Úvodní slovo si vzali ředitel velkoobchodu společnosti MOL Josef Sládek a předseda FAČR Martin Malík.
     
    Vážení sportovní přátelé, dovolte mi vás ještě jednou přivítat u sledování textové on-line reportáže z Losování 3. kola MOL Cupu.

    LJ

    Program 3. kola MOL Cupu
    FK Loko Vltavín – FK Teplice
    Slavoj Polná – AC Sparta Praha
    FC TVD Slavičín – FC Fastav Zlín
    MFK Vyškov – FK Viktoria Plzeň

    SC Radotín – 1.SC Slovácko
    FK Baník Sokolov – FC Baník Ostrava
    SFC Opava – FC Vysočina Jihlava
    1. FK Příbram – FC Sellier & Bellot Vlašim

    MFK Karviná – FC MAS Táborsko
    Bohemians Praha 1905 – SK Dynamo České Budějovice
    MFK Chrudim – FK Mladá Boleslav
    FC Zbrojovka Brno – FC Slovan Liberec

    SK Slavia Praha – FK Ústí nad Labem
    SK Sigma Olomouc – FK Fotbal Třinec
    FK Pardubice – FK Jablonec
    FK Viktoria Žižkov – FK Dukla Praha