Losování 1. a 2. předkola Ligy mistrů (kon.) | Losování 1. a 2. předkola Evropské ligy (kon.)
konec
Losování 1. a 2. předkola Ligy mistrů

Pondělí 19.06.2017, 12:00Losování soutěží
     
    Dvojice pro první dvě předkola Ligy mistrů:

    APOEL – Dudelange
    Vilnius – Ludogorec
    Qarabag – Samtredia
    Partizan – Podgorica
    Hibernians/Tallinn – Salzburg
    Sheriff – Kukësi
    Astana – Jurmala
    BATE Borisov – Alashkert/Santa Coloma
    Žilina – Kodaň
    Hapoel Beer-Sheva – Budapest Honvéd
    Rijeka – New Saints/Europa
    Malmö – Vardar
    Zrinjski – Maribor
    Dundalk – Rosenborg
    Hafnarfjördur – Vikingur/Trepca
    Linfield/La Fiorita – Celtic
    Mariehamn – Legia Varšava (14:35:09)

     
    12:33
    Losování prvních dvou předkol Ligy mistrů skončilo!
     
    IFK Mariehamn vyzve Legii Varšavu.
     
    Vítěz zápasu číslo pět z prvního předkola začne ve druhém předkole doma, ale je třeba dodat, že se má na co těšit, přijede slavný Celtic.
     
    FH Hafnarjödur změří síly s vítězem ze zápasu číslo 1 v prvním předkole.
     
    Dundalk z Irska narazí na mistra Norska, tedy Rosenborg.
     
    Zrinjski bude hrát s Mariborem.
     
    Malmö, vítěz ligy ve Švédsku, narazí na Vardar z Makedonie.
     
    Rijeka, která vládne v chorvatské lize také soupeře zatím nezná, bude jím vítěz ze zápasu číslo 4 v prvním předkole.
     
    Hapoel Beer-Sheva – Budapest Honvéd.
     
    Žilina nebude mít vůbec lehkého soupeře, na její trávník zavítá Kodaň z Dánska!
     
    BATE Borisov na svého soupeře stále čeká, bude jím vítěz zápasu číslo 3 v prvním předkole.
     
    Astana z Kazachstánu, která je velkým aspirantem na větší úspěch doma přivítá v prvním zápase Spartaks Jürmalu.
     
    Dalším zápasem bude Sheriff – Kukës.
     
    Vítěz zápasu číslo 2 z prvního předkola bude hrát se Salzburgem z Rakouska.
     
    FK Partizan poměří síly s Podoricou.
     
    Qarabag bude začínat doma, Samtredia bude jeho soupeřem.
     
    Další dvojici tvoří Vilnius a Ludogorec.
     
    Soupeřem mu bude Dundelange z Lucemburska.

    Radim Sochor

    Dvojice pro první dvě předkola Ligy mistrů:

    APOEL – Dudelange
    Vilnius – Ludogorec
    Qarabag – Samtredia
    Partizan – Podgorica
    Hibernians/Tallinn – Salzburg
    Sheriff – Kukësi
    Astana – Jurmala
    BATE Borisov – Alashkert/Santa Coloma
    Žilina – Kodaň
    Hapoel Beer-Sheva – Budapest Honvéd
    Rijeka – New Saints/Europa
    Malmö – Vardar
    Zrinjski – Maribor
    Dundalk – Rosenborg
    Hafnarfjördur - Vikingur/Trepca
    Linfield/La Fiorita – Celtic
    Mariehamn – Legia Varšava