To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou.
3:0
(3:0, -:-, -:-)
po 1. třetině
Trhači se ale nesložili a dál hrají trpělivě. Jen ta přesnost střel schází k dosažení cíle...
Jak bude hra pokračovat, bude RT TORAX držet slušné vedení?
Podaří se Trhačům změnit obraz hry a ještě to v Ostravar Aréně zdramatizují?

Odpovědi možná nalezneme v druhé části utkání, která začne cca v 17:52.
2:3
(2:3, -:-, -:-)
Další třetina začne přibližně v 17:52.
0:0
(0:0, -:-, -:-)
První třetina je u konce a fanoušci v ochozech prozatím neviděli ani jednu branku. K ní měl blíž Havířov, který dostal po faulech domácích výhodu dvojnásobné přesilovky. Tu ale nevyužil a v samotném závěru prvního dějství navíc Gřeš netrefil zcela odkrytou domácí klec. Do kabiny tak odcházela obě mužstva za stavu 0:0.
0:0
(-:-, -:-, -:-)
1. třetina (9')
08:19  Přesilovky hostí, to je jiná káva. Před brankou zůstal volný Hejcman a Brož šel na zteč hokejkou, vše zachránil Štindl, který se doklouzal k brankovišti a puk odpálil ke Klimešovi.
0:1
08:46  Opět v akci Theoret, tentokrát vypálil rychle od levého mantinelu a Štůrala se musel mít na pozoru.
1:1
1. třetina (11')
10:00  Tomáš Jandus se dostává před bránu domácích, kde chvíli bojuje o kotouč s Kousalem, domácí jsou ale úspěšnější a puk si od hostů přebírají.
0:0
před zápasem
Orli Znojmo

Orli mají za sebou sérii tří domácích utkání v řadě. Nejprve vyhráli s Klagenfurtem, avšak na tento výkon nedokázali v zápasech proti Bolzanu a Vídni navázat a s dvěma nejlepšími celky EBEL prohráli.

"Sezónu jsme začali poměrně dobře, ale od zápasu se Záhřebem to bylo čím dál horší. Pak jsme odehráli pár solidních duelů a porazili Klagenfurt, ale to byl výstřel do tmy. Sklouzli jsme zpět," říká kouč Jihomoravanů Miroslav Fryčer, který chce tým na víkendovém tripu navodit do vítězné vlny.
2:0
(2:0, -:-, -:-)
začátek druhé třetiny začne přibližně v 17:45
0:0
1. třetina (10')
Na ledě v dresu Kobry krouží hráč s číslem 7, který není uveden v zápise....
0:0
1. třetina (13')
12:01  Nepříjemná střela Kochkareva končí na boční síti.

0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
0:0
1:0
(1:0, -:-, -:-)
Je za námi první třetina dnešního duelu mezi Havlíčkovým Brodem a Žďárem nad Sázavou. První polovina zápasu patřila hostům, kteří na svého soka tlačili, ale nedostali puk za Novákova záda. Domácí následně měli dvě přesilové hry a jednu z nich využili. Martin Nepokoj dostal nabito na modrou čáru a propálil vše, co mu stálo v cestě. Druhá třetina začne v 17:50.

3:0
Stav utkání je tedy 3:0 a Nový Jičín bude muset zabrat, pokud chce dnes pomýšlet na bodový zisk. Další perioda začne v 17:49.
1:0
10:18  Táborští mají se založením útoku poměrně značné potíže, na své akce se pokaždé jaksepatří nadřou.
NHL
Partner:
5:6
(1:4, 3:1, 1:0 - 0:0)
po s.n. (2:3)
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Michal Neuvirth (PHI) – zraněn
Radko Gudas (PHI) – 6 zápasů, 5 bodů (0+5)
Jakub Voráček – 7 zápasů, 8 bodů (2+6)
Pavel Zacha (NJD) – 5 zápasů, 0+0
0:0
Carolina bez Nečase, zbývá jen Mrázek

Z českého pohledu nebude vzájemný souboj tak atraktivní, jaký by mohl být. Českou stopu v utkání může hájit pouze domácí brankář Petr Mrázek, protože útočník Martin Nečas byl den po svém prvním gólu v NHL poslán na farmu Hurricanes.

V AHL bojují o místo v týmu Colorada také brankář Pavel Francouz s útočníkem Martinem Kautem, kteří předvádí dobré výkony, ale na svou první šanci mezi smetánkou stále čekají.
0:0
Pravděpodobné sestavy:

Los Angeles Kings: J. Campbell (Budaj) – Doughty, Forbort, Martinez, Muzzin, Phaneuf, Fantenberg – Toffoli, Kempe, Iafallo – J. Carter, Amadio, Kovalčuk – Lewis, N. Thompson, Wagner – Pearson, Anderson-Dolan, Rempal.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, Scandella, Dahlin, McCabe, Beaulieu, Bogosian – S. Reinhart, Eichel, Sheary – Okposo, Mittelstadt, Skinner – T. Thompson, Sobotka, Elie – Pominville, Rodrigues, Girgensons..
0:0
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.
0:0
ST. LOUIS BLUES

Bluesmani tápou. V šesti zápasech slavili pouze jedno jediné vítězství, když doma přestříleli Calgary. V soutěži už je horší pouze Detroit. Nedá se ovšem říct, že by hráli vyloženě špatně. Až na debakl s Winnipegem odehráli samá vyrovnaná utkání, leč v závěru pokaždé tahají za kratší konec pomyslného provazu. Na rozdíl od Toronta zatím marně hledají jasného lídra ofenzivy. Tuto pozici momentálně zastává s šesti kanadskými body Brayden Schenn.

Před sezónou nicméně St. Louis bylo pasováno podstatně výše, a chabý rozjezd nemusí zas tolik znamenat. Kdo ví, třeba se na správný kurz nakloní už dnes v Torontu! Historie vzájemných zápasů tuto možnost jednoznačně potvrzuje, Blues totiž tohoto soupeře zdolali v posledních čtyřech střetnutích, přičemž mu neměli problém nasypat větší množství branek. Dojde ve Scotiabank Areně k menšímu překvapení?
0:0
Montreal Canadiens
Montreal patří k příjemným překvapením startu sezóny. Canadiens drží šňůru 3 vítězství , když si postupně poradili s Pittsburghem. Detroitem a v minulém zápase s Blues. V tabulce Východní konference najdeme Habs na 2. místě s 9 body. Tomáš Plekanec, který proti Detroitu odehrál jubilejní 1000. zápas v NHL dnes bohužel nenastoupí a měl by být mimo přibližně 2 týdny, kvůli zranění zad. Československou stopu v Habs, ale stále drží Tomáš Tatar, který se po letním přestupu z Vegas velmi dobře adaptoval na kanadský hokej a vede týmovou produktivitu.
Nejproduktivnější hráči
1. Tatar – 3 + 5
2. Gallagher – 4 + 1
3. Byron – 3 + 2
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
0:0
CHICAGO BLACKHAWKS

Chicago zakončilo přípravu vítězstvím nad Columbusem a v novém ročníku NHL se mohlo po pěti úvodních zápasech pyšnit tím, že minimálně bodovalo v každém utkání. Nyní už to ale neplatí, protože poslední zápas Blackhawks poprvé v sezóně skončil v základní části. Postarala se o to Arizona, která v Chicagu zvítězila 4:1. Svěřenci Joela Quennevillea mají vyrovnanou bilanci, když během úvodních šesti utkání třikrát vyhráli a také třikrát prohráli, a mají s Columbusem shodně 8 bodů. Poslední zápas Chicaga v hledišti sledovala vítězka French Open z roku 2008 Ana Ivanovićová a její přítel Bastian Schweinsteiger. Pohledná srbská tenistka si navíc vyzkoušela střelu na bránu a byla přímo na ledě.
0:0
ČEŠI A SLOVÁCI V TOMTO UTKÁNÍ

Ondřej Palát (TBL) – levé křídlo, 27 let, CZE
0:0

Vancouver Canucks
Hokejisté Vancouveru se vrací domů do Rogers Areny, kde nastoupí ke dvěma domácím zápasů. Prvním soupeřem jsou Bruins. Sedm hráčů Canucks zaznamenalo v minulé sezóně proti Bostonu dva kanadské body, Bo Horvat a Loui Eriksson skórovali dvakrát. Chris Tanev nastoupil sedmkrát proti Bruins a dařilo se mu. Získal čtyři body (1+3).
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.
0:0
Úvodní sestavy:

Edmonton Oilers: Talbot (Koskinen) – Klefbom, A. Larsson (A), Nurse, Russell, Bouchard, Gravel – Nugent-Hopkins (A), McDavid (C), Rattie – Rieder, Draisaitl, Puljujärvi – Lucic, R. Strome, Yamamoto – Khaira, Brodziak, Kassian. Hlavní trenér: Todd McLellan.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), Irwin, Hamhuis, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, F. Gaudreau, C. Smith – Järnkrok, Bonino, Hartman – Rinaldo, Sissons, Salomäki. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Justin St. Pierre. Čároví: Libor Suchánek, Mark Shewchyk.
0:0
Zápas v SAP Center začne ve 4:30, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

konec
To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
2:1
(0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
po prodl.
Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek soboty!
2:1
(1:0, 1:1, -:-)
3. třetina (43')
42:59  Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Jeff Taffe – 2 min., podrážení).
5:6
(1:2, 3:3, 1:1 - N 1:0)
konec
Ode mě je to v tuto chvíli již vše. Přeji příjemný zbytek dne a u dalších přenosů z juniorského hokeje se těším na počtenou.
4:1
(1:0, 2:1, 1:0 - 0:0)
konec
Utkání je za námi. Motor zápas rozehrál dobře a dokázal ze základní části urvat tři body. V následném prodloužení jsme se branky nedočkali. V nájezdech si potom skvěle počínal Matouš Hrubec, který hned dvakrát proměnil svůj nájezd a poslal svůj tým za čtvrtým bodem.
4:3
(1:2, 0:1, 2:0 - 0:0)
po s.n. (1:0)
Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou!
3:7
(1:2, 0:3, 2:2 - N 0:0 – 0:1)
konec
Pro dnešek se s Vámi loučím. děkuji za pozornost a u dalšího onlajnu se těším na počtenou.
8:1
(0:0, 4:1, 4:0 - N 1:0)
konec
To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního odpoledne se s Vámi loučím a u dalších zápasů z Home Monitoring Arény se opět budu těšit, na shledanou.
5:1
(0:0, 1:0, 4:1 - N 0:1)
konec
Dnešní utkání je definitivně u konce, hosté si za svůj výkon bod navíc zasloužili. AZ je spokojen se ziskem tří bodů. To je o de mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů.
1:2
(1:2, 0:0, -:-)
3. třetina (47')
46:54  Sparta má ideální šanci vyrovnat, Tomáš Dlask (MBL) dostává trest za hákování a na dvě minuty tak oslabuje svůj celek.
0:0
I Salcburk poslední tři zápasy ze čtyř vyhrál. Nebylo to ale nic jednoduchého. V prvním z dvojzápasu se Žďárem nad Sázavou přetlačil Plameny 3:1, poté si proti týmu z Vysočiny s chutí zastřílel a slavil výhru 7:4. Během pár dnů se pak Salcburk potkal se Žďárem nad Sázavou potřetí a velmi vyrovnaný zápas muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém si bod navíc připsaly právě Plameny. I dosud poslední utkání, to s Kometou, došlo do prodloužení, tentokrát se ale z výhry 5:4 radoval Salcburk.
1:8
(1:1, 0:4, 0:3 - N 0:1)
konec
Po zápase:

Olomouc na svém ledě nezvládla zápas proti Vítkovicím a prohrávala v základní hrací době 1:8. Vítkovice si nakonec odvážejí i bonusový bod, díky trefě Filipa Juříčka z prodloužení. O jediný gól domácích se postaral na konci první třetiny David Stratil.

Ode mne je to dnes vše a těším se s vámi u dalších hokejových přenosů. Přeji vám příjemný zbytek sobotního dne.
2:3
(0:1, 0:2, 2:0 - N 0:1)
konec
Třetí třetina utkání dopadla příznivěji pro domácí, když se dvakrát trefil Kuchařík. Tyto dvě branky ve třetí části zápasu byly pro Vsetín zcela zasloužené, jelikož do ní šli s velkým odhodláním a podali dobrý výkon. Na vyrovnání do však nestačilo a v nadstavbě se z bonusové gólu zásluhou svého kapitána také radují Zlínští.
Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína Vám přeji příjemný zbytek dne.
0:3
(0:1, 0:1, 0:1 - 0:1)
po prodl.
Kladno si domů odváží čtyři body, domácí tak zažívají již pátou porážku v řadě. U nějakého dalšího Onlajnu se na vás těší Lukáš Mayer.
1:2
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
po prodl.
Sparta zápas nakonec vyrovnala a v prodloužení nakonec i otočila. Slavia předvedla dobrý výkon, ale Spartu porazit nedokázala.
1:7
(1:2, 0:4, -:-)
3. třetina
44:00  Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Plos – 2 min., sekání).
3:1
(1:1, -:-, -:-)
2. třetina
27:55  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Perný – 2 min., podrážení).
0:2
(0:2, -:-, -:-)
0:0

Engineers Prague: Příhoda (Maštalíř) – Sem, Spurný, Zilcher, Janásek, Sedlický, Vostracký, Klement – Suda, Zdvořáček, Adámek, Otrata, Janata, Hyršl, Němec, Urbančík, Hlaváč, Potocký, Kadlec, Žáček, Brandejs

BLACK DOGS Budweis: Terber (Lekeš) – Grauer, Sitter, Hrůša, Růžek, Kukla, Škoda – Fiala, Tejko, Dvořák, Šafář, Jiřinec, Dedek, Křenek, Weber, Štauber, Tisoň.
1:1
(0:0)
konec
Moravské derby mezi Zlínem a Olomoucí přinesl spektakulární fotbal plný šancí a kontroverzních momentů. Nakonec však platí po konci druhého poločasu nerozhodný výsledek, když sice Zlínští po jednoznačně zlepšeném výkonu šli na startu druhé půle do vedení, Sigma však i díky štěstí zvládla nakonec vyrovnat a málem se dostat i k rozdílové trefě. Velmi dramatický závěr ale nakonec proběhl podle zlínského tempa, neboť tým Michala Bílka dokázal po taktické stránce koncovku naprosto bravurně. Pro Olomouc je však v momentální situaci bod stále málo, neboť v tabulce se výrazně neposune, Zlín je v podobné situaci, nebo%t jej čeká zřejmě mírný propad dolů. Ode mě je to z tohoto zápasu vše, přeji hezký zbytek dne.
0:1
(-:-)
1. poločas (41')
41  Tomáš Hübschman byl faulován ve středu obranné poloviny Jablonce. Útočného faulu se na straně Příbrami dopustil Antonín Fantiš, který se zkušenému hráči sportovně omluvil.
0:1
(-:-)
1. poločas (45')
45  Ba byl poté faulován Fleišmanem a Karviná zahrávala přímý kop z levé strany. Ten Budínský nebezpečně kroutil do brány a zasahovat musel až Jan Laštůvka, jenž míč lízl na rohový kop.
2:1
(0:0)
konec
Třinečtí urvali vítězství v hodině dvanácté. Postaral se o to Pavol Ilko. Domácí nezlomil ani první gól z kopačky Froňka, na který za šest minut zareagoval krásnou střelou z přímého kopu Vaněk.

Slezané se vítězstvím 2:1 posunuli v tabulce na 13. místo před Žižkov, Táborsko i dnešního soupeře z Chrudimi. Ta stráví týden zřejmě na první sestupové příčce.
2:1
(1:1)
konec
To je pro tuto chvíli vše, přeji krásný víkend.
0:3
(0:2)
konec
Zápy vítězí zejména díky dobrému vstupu do zápasu. Upevňují si vedení v České fotbalové lize a momentálně mají k dispozici náskok sedmi bodů před druhou Dobrovicí, která odpoledne přivítá doma Vltavín. Domácím dnes nevyšlo vůbec nic. Navíc musí řešit zranění brankářů. Dunda se zranil při rozcvičce, Petr v duelu a tak dochytával Černý. Ale povedlo se mu neinkasovat. Nicméně, spokonější bude soupeř. Ten měl utkání prakticky zcela pod kontrolou a dá se říci, že tři body bere zaslouženě.
0:2
(0:1)
konec
Pražský Loko Vltavín slaví tři body do tabulky pravdy po zasloužené výhře o dvě branky. Dobrovice podala nejhorší výkon sezóny a poprvé letos vyšla střelecky naprázdno. Po výborném vstupu do soutěže prohrávají cukrovarníci třetí z posledních čtyř zápasů, zůstávají sice stále druzí, ale dnešní vítězové se na ně dotáhli už na rozdíl jediného bodu.
Z Dobrovice se loučím, děkuji za pozornost.
2:3
(2:1)
konec
Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.
2:2
(1:2)
konec
A to je z dnešního zápasu vše. Děkuji, že jste ho sledovali se mnou a brzy na viděnou.
2:2
(1:0)
konec
To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
0:0
(0:0)
2. poločas (85')
85  Poslední možné střídání na domácí straně. Dnes aktivního Kinga střídá na posledních pár minutek Gosling.
3:2
(2:2)
2. poločas (83')
83  Kadeem Harris se dostal s míčem do pokutového území, ale nakonec zvolil přihrávku, respektive centr do území nikoho. Nejspíše jeho spoluhráči již čekali jeho pokus o zakončení,
4:0
(1:0)
85  Ihned po rozehrávce přišel Westwood o balón, kterého se zmocnil domácí Kompany. Ten pro změnu zapojil do akce Stonese, který má na pravém křídle hodně prostoru.
0:1
(0:1)
2. poločas (82')
82  Po zákroku Ritchieho končí míč v autu, hosté nespěchají s vhozením míče do hry.
0:1
(0:1)
2. poločas (87')
87  Hammers dostali balon do soupeřovy branky. Hernández s Arnautovićem to vykombinovali parádně, vzhledem k ofsajdovému postavení druhého jmenovaného ale gól nemůže být uznán.
0:2
(0:2)
2. poločas (88')
88  Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Sebastian Prödl, přichází Ben Wilmot.
0:0
LIVERPOOL FC
Liverpool připomínal až do 7. kola nezadržitelný válec, v lize válcoval jednoho soupeře za druhým a skvěle také vstoupil do Ligy mistrů, kde porazila na úvod doma PSG 3:2. První náraz v tomto ligovém ročníku přišel v League Cupu, kdy doma prohrál 1:2 s Chelsea. O tři dny později však v rámci 7. kola uhrál na Chelsea remízu 1:1. Po prohře 0:1 ve druhém utkání Ligy mistrů v Neapoli (0:1) přišla domácí remíza 0:0 s obhájcem titulu Mancehsterem City. Na výhru v soutěžním zápase tak Liverpool čeká již od 22. září, tedy téměř měsíc!
1:2
(0:2)
konec
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
0:1
(0:0)
2. poločas (72')
72  Hostující mužstvo zatím brání svůj těsný náskok bez větších problémů a jsou to nyní oni, kteří mají míč na svých kopačkách!
0:0
Vzájemné zápasy:

Ve vzájemných utkáních v loňské sezóně byli úspěšnější hráči Villarrealu, kteří získali čtyři body, když v domácím prostředí zvítězili a v Madridu uhráli remízu. Poslední vítězství Atlética se datuje v dubnu roku 2015, kdy zvítězilo na půdě soupeře 1:0.

Vzájemné zápasy

Barcelona se Sevillou se už v této sezóně jednou utkaly, a to v domácím superpoháru, ze kterého se nakonec radovala Barcelona. Sevillu sice do vedení poslal Sarabia, ale utkání otočili Pique a Dembelé. Sevilla Barcelonu neporazila v posledních deseti vzájemných zápasech. Na domácím hřišti Barcelona vyhrála nad Sevillou čtyřikrát po sobě a prohrála naposledy v roce 2010.
0:0
(0:0)
konec
Máme za sebou bojovné utkání, ve kterém bohužel nepadla ani jedna branka. Nejdůležitějším momentem zápasu byla nakonec odvolaná penalta, které předcházel ofsajd pronikajícího lipského útočníka Wernera. Viděli jsme také spoustu faulů, a to hned 49. Lipsko remizovalo po sérii tří výher, Augsburg částečně napravil porážku od Dortmundu z minulého kola. Hezký zbytek večera a u německé Bundesligy na shledanou!
2:2
(1:1)
konec
Z mé strany je to dnes vše, u dalšího přenosu zase brzy napočtenou.
1:3
(1:0)
konec
To je pro toto utkání vše. Doufám, že jste se nenudili a někdy příště u textových přenosů na počtenou.
0:4
(0:3)
konec
Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u německého fotbalu na shledanou!
1:3
(0:1)
konec
To už je z mé strany vše. Přeji krásný zbytek sobotního odpoledne!
0:0
FC Schalke 04
Schalke se v úvodu sezóny trápilo, ale jejich poslední výsledky značí herní vzestup. Dokázalo porazit 1:0 Mohuč a následně zvítězit 2:0 nad Düsseldorfem. Nicméně dnes je čeká o něco těžší soupeř, který se vyhřívá v horních patrech tabulky, kdežto domácí drží až patnáctou příčku! O to víc, že domácím se na vlastním hřišti příliš nedaří. Ze tří zápasů vyhráli jen jeden a dali pouze jednu branku.
0:2
(0:1)
konec
Já děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek soboty. Na shledanou.
0:0

Juventus FC: Szczęsny – Cancelo, Bonucci, Benatia, Sandro – Pjanić, Bentancur, Matuidi – J. Cuadrado, Ronaldo, Mandžukić.
Náhradníci: Pinsoglio, Perin – De Sciglio, Chiellini, Costa, Dybala, Kean, Barzagli, Can, Rugani, Bernardeschi.

Janov CFC: Radu – Biraschi, Romero, Criscito – P. Pereira, Rômulo, Sandro, Lazović – Kouamé, Bessa – K. Piątek.
Náhradníci: Marchetti – Lisandro López, Lapadula, L. Mazzitelli, Rolón, Panděv, Lakićević, Omeonga, I. Medeiros, Hiljemark, E. Zukanović, Günter.

Rozhodčí: La Penna – Marrazzo, Bottegoni.

(-:-)
45  Amiens ještě zkusilo útočný výpad před koncem první půle. Monconduit rozehrál akci na pravou stranu, kde se pohyboval Emil Krafth. Švédský krajní obránce se ale přes Bernata neprosadil.
0:0
Utkání těchto soupeřů bývají chudá na góly, v loňské sezóně nepadl žádný – dvakrát se hrálo 0:0.
Od postupu do ligy se Guingamp představil v Caen čtyřikrát. Každé z mužstev si připsalo po jedné výhře, dva duely dopadly smírně. Mírně lepší skóre 3:4 hovoří pro fotbalisty z Bretaně.
0:0
Lille OSC

Na druhé straně se nachází Lille, které v loňském ročníku uteklo hrobníkovi z lopaty, neboť se o jeden jediný bod vyhnulo sestupu do druhé ligy. Lille je v letošní sezóně jako vyměněné, po devíti zápasech se totiž nachází na druhé pozici, avšak na vedoucí PSG ztrácí propastných osm bodů. Lille zatím ztratilo body pouze ve třech případech, naposled tomu bylo před třemi koly, když na půdě Bordeaux nestačilo na tamní Girondins poměrem 0:1. Lille se ale opírá o velice kvalitní obranu, která inkasovala pouze sedm branek. Velmi dobře se jeví také útočná vazba, která je zároveň třetí nejproduktivnější v celé lize.
0:0
Toulouse FC

To hostující celek prožívá celkem dobrý vstup do soutěže, když zapsal do tabulky třináct bodů za tři výhry, čtyři remízy a pouhé dvě porážky se skóre 10:12. V poslední době však Toulouse také nevyhrává a zapisuje spíše remízy. Na venkovních stadionech Toulouse získalo pět bodů ze čtyř zápasů – zvítězilo v Guingampu a remizovalo v Angers a naposledy v Rennes. Jediná porážka na hřištích soupeřů přišla v prvním kole v Marseille a hned to byl pořádný debakl – 0:4. Nejlepším střelcem týmu je Gradel se třemi góly, ke kterým zároveň přidal další tři asistence, takže ho můžeme označit za klíčového hráče Toulouse.
0:0

Poslední vzájemné střetnutí obou klubů se odehrálo na začátku roku 2016, kdy doma triumfoval Stade de Reims po výsledku 2:1.

konec
To je z tohoto zápasu ode mě vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
0:1
(-:-)
1. poločas (44')
44  Ružomberok právě vstřelil branku!
MATEJ KOCHAN vypálil z velké dálky. Jeho rána se od tyčky odrazila do brankáře, a pak do brány, šťastná branka pro hostující celek, který se dostává do vedení.
2:1
(-:-)
41  Bratislava v poklidu drží balón na své polovině a hledá cestu k další rychlé akci směrem ke Krnáčovi.
1:2
(-:-)
1. poločas (42')
42  Sedláček se prodral mezi dva domácí stopery, na poslední chvíli byl ale krkolomně od míče odstaven. Breznaník ještě reklamuje ruku, hlavní sudí ale na jeho protesty nebere zřetel.