WTA Dubaj (Tvrdý povrch)
2:0
6:4
6:3
Kateřina Siniaková sice v prvním gemu zápasu ztratila podání, v závěru sady ale předvedla dva brejky, jejichž zásluhou vyhrála první set 6:4. Ve druhém setu měla jako první brejk česká tenistka a poté mohla mít dokonce dva, když jí Petra Martićová darovala čtyřmi dvojchybami v řadě brejkboly, jenže všechny čtyři odvrátila a poté přišel brejk. Rodačka z Hradce Králové ale zabojovala, znovu připravila svou soupeřku o podání a zápas ukončila – 6:4 a 6:3.
0:2
1:6
3:6
Carla Suarezová-Navarrová rychle vyprovodila z kurtu českou tenistku Barboru Strýcovou, která nedokázala navázat na předchozí postup Kateřiny Siniakové. Španělská tenistka hrála skvěle z bekhendu a nakonec zápas ovládla, když zvítězila 6:1 a 6:3.
1:2
7:5
1:6
2:6
To je už z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera!
Challenger Bergamo (Krytý tvrdý povrch)
2:0
7:62
6:3
Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
2:1
(1:1, 0:0, 1:0)
konec
Vsetínu se ve třetí třetině nedařilo, domácí vůbec neposlouchala rozehrávka. Naopak to byli hosté, kdo se v zápase bez větších problémů dostával do pásma a zakončení. Nicméně Valaši všechny tyto nástrahy a nepříjemnosti dokázali ubránit a tři a půl minuty před koncem třetí třetiny zaúřadoval po přihrávce Březina Roman Rác, jenž je taky vyhlášen nejlepším hráčem domácího celku. Na straně Jihlavy je to pak gólman Niklas Lundström.
Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek večera.
3:2
(2:2, 0:0, 1:0)
konec
Poruba ukončuje sérii sedmi porážek a poráží Slavii v základní hrací době 3:2, když vítězný gól dal ruský útočník Alexejev.
Děkuji za pozornost a krásný večer!
1:2
(1:0, 0:2, 0:0)
konec
Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
2:4
(0:2, 0:2, 2:0)
konec
Je konec. Přerov dnes vyhrál ve Frýdku-Místku 4:2 a udělal velký krok směrem do playoff.
Už ve 30 sekundě šli Zubři do vedení, když se prosadil Robert Černý. Domácí snad ještě zůstali v šatně a hosté byli ve velkém tlaku. Ve druhé polovině třetiny se hra hodně přiostřila a na domácí trestné lavici seděla hned čtveřice domácích hráčů. Rysi sice přežili oslabení 5 na 3, ale ve 4 na 4 už inkasovali, jelikož se 30 sekund před sirénou trefil Tomáš Doležal.
Ve 29. minutě poslal hosty do tříbrankového vedení Lubomír Malina. Rysi si nedokázali nic vymyslet a aby toho nebylo málo, tak se ve 39. minutě prosadil také Vojtěch Tomi.
Až ve třetí třetině se domácí probudili a nabudil je gól Kofroně ve 43. minutě. Posléze se Frýdek-Místek sice snažil, ale druhou branku vstřelil až v 59. minutě Filip Haman. Posléze už branka nepadla.
3:3
(1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
před nájezdy
Přes mnoho velkých šancí na obou stranách dopadlo prodloužení stále bez vstřelené branky. O vítězi utkání tak rozhodnou samostatné nájezdy.
4:0
(0:0, 2:0, 2:0)
konec
Slovan dnes jasně střelecky předčil Trhače a nakonec se to projevilo i ve skóre a domácí berou tři body za výhru 4:0!
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
konec
Ode mne je to z Havířova pro tuto chvíli vše, napočtenou u dalších přenosů.
NHL
Partner:
4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
konec
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
1:3
(0:1, 1:0, 0:2)
konec
Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
5:2
(0:1, 2:1, 3:0)
konec
To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších online přenosů!
0:0
před zápasem
Arizona Coyotes

Na opačné straně stojí Arizona, které se v této sezoně daří tak trochu opačně. Arizona v tuto chvíli okupuje desátou pozici západní konference, s proniknutím do vyřazovacích bojů to bude mít ještě hodně složité. Hostující tým dnešního zápasu se ale nachází v dobré formě, z posledních čtyř zápasů prohrál pouze v jednom případě, a sice proti St. Louis, které na ledě soupeře zvítězilo vysoko 4:0. Arizoně to na ledě soupeřů jde velmi dobře, v průběžném pořadí jí patří sympatická pozice, přičemž na vedoucí Calgary ztrácí šest bodů. Arizona ale z posledních pěti venkovních zápasů hned čtyřikrát prohrála, poslední výhra ale přišla v minulém kole.
0:0
Vzájemné zápasy

2019 Tampa Bay – Columbus 4:0
2018 Tampa Bay – Columbus 8:2
2018 Columbus – Tampa Bay 0:5
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.
0:0
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty tak rozhodně nepřijdete. Přeji Vám příjemnou počtenou.

konec
To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek pondělního večera. Na počtenou příště!
0:1
(0:0, 0:0, 0:1)
konec
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
5:4
(1:1, 2:2, 2:1)
konec
6:1
(3:0, 1:0, 2:1)
konec
Dnešní zápas byl naprosto jasnou záležitostí vedoucího mužstva KHL, které nedovolilo soupeři od začátku do konce ani pomýšlet na úspěch. Už po první třetině vedl CSKA 3:0, ve druhé části přidal další gól až v závěru a také v té poslední padaly branky až chvilku před sirénou a čestného úspěchu se dočkali také hosté.
5:4
(2:1, 1:2, 2:1)
konec
Třetí třetinu pro změnu zase vyhrál Jokerit a celkově se může radovat z těsného vítězství 5:4. Mohli jsme vidět vyrovnaný zápas, ve kterém bylo k vidění dostatek branek. Domácí nakonec dokázali vrátit Spartaku předchozí dvě vzájemné prohry a naladit se zpět na vítěznou vlnu. Oba celky již čekají poslední dva zápasy v rámci základní části KHL a mohou se chystat na nadcházející nejdůležitější část sezóny.

3. třetina (48')
47:35  Už takřka tři minuty se hraje bez přerušení, tento zápas má podobně dlouhých sekvencí opravdu mnoho.
7:0
(3:0, 1:0, 3:0)
konec
Martin dnes nepustil Dubnicu k žiadnemu gólu a zvíťazil 7:0. V sérii sa ujal vedenia. Góly: 2. Dírer (Zeliska), 11. Pokrivčák (Markovič, Jurášek), 14. Urbánek (Zeliska, Dírer), 21. Brezniak (Poliaček, Pacalaj), 47. Šimon (Brezniak, Pacalaj), 48. Jurášek (Dírer, Urbánek), 49. Brezniak (Poliaček, Pokrivčák).
4:1
(1:0, 2:1, 1:0)
konec
Vážení hokejoví priatelia! Klub HK Dukla Ingema Michalovce druhý rok po sebe si zahrá vo finále St.Nicolaus ligy. Topoľčany vyradil 4:1 na zápasy. Meno druhého finalistu možno spoznáme v stredu. V sérii Martina s Dubnicou vyhráva nováčik 3:2 na zápasy. Zemplínčania v tomto piatom semifinálovom súboji boli lepší a zaslúžene postupujú do bojov o zlatý kov. Finále odštartujeme 25.2. – 26.2. v Michalovciach. Lúči sa s Vami komentátor Ivan Harčár. Dovidenia, dočítania a dobrú noc.
2:3
(1:1)
konec
V ligové tabulce se Sparta dnešním triumfem posouvá na třetí pozici, o niž si to příští týden na Letné rozdá v přímém souboji s Baníkem Ostrava.

Dukla zůstává na dně tabulky, už v pátek ji čeká cesta k dalšímu utkání do Liberce.
5:1
(2:1)
konec
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí přesvědčivým vítězstvím Liberce, který svého soupeře porazil poměrem 5:1. Slovan sice prohrával o jednu branku, avšak poté jsme sledovali hru na jednu branku. Liberec do konce prvního poločasu dokázal otočit skóre, navíc ve druhém dějství přidal další tři branky. Dukla se v tomto utkání potýkala s velmi špatně hrající defenzívou, přičemž další šance soupeře ještě stačil pochytat brankář Šťovíček.
1:2
(1:0)
konec
Ondřej Pechanec po dvouapůlminutovém nastavení ukončil zápas a Sparta dotáhla svůj obrat do vítězného konce. Ve druhém poločase se dvakrát prosadil Radwan a hosté tak budou mt příjemnou cestu domů. Ve svém prvním mistrovském utkání na jaře totiž vyhráli na hřišti Příbrami poměrem 2:1 a splnili tak roli předzápasového favorita.
1:5
(1:2)
konec
To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
1:0
(1:0)
konec
Je tu konec. Domácí fotbalisté Dynama s vypětím všech fyzických a morálních sil dotáhli zápas do vítězného konce! Budějovický tým se dostal do vedení ve 12. minutě a právě branka Davida Tomáška se ukázala jako vítězná. Hosté měli v určitých fázích zápasu velký tlak, avšak Dynamo vše ustálo a heroickém výkonu si připisuje třetí výhru v sezoně!
1:2
(0:1)
konec
A je dobojováno! Viktoria sice srovnala z penalty, ale následně brzy opět prohrávala. Poté už nedokázala najít odpověď, přestože si vytvořila poměrně značný tlak, a musela proto skousnout porážku.
1:1
(1:1)
konec
Děkuji Vám, že jste sledovali utkání 17. kola Juniorské ligy u nás na onlajnech a u dalšího přenosu na viděnou.
0:0
Úvodní sestavy:

Chelsea FC: Arrizabalaga – Alonso, Luiz, Rudiger, Azpilicueta – Kovačič, Jorginho, Kante – Hazard, Higuain, Pedro.
Náhradníci: Caballero – Barkley, Willian, Giroud, Hudson-Odoi, Christensen, Zappacosta

Manchester United: Romero – Young, Smalling, Lindelöf, Shaw – Herrera, Matič, Pogba – Mata, Lukaku, Rashford.
Náhradníci: de Gea – Bailly, Dalot, McTominay, Pereira, Fred, Sanchez

Rozhodčí: K. Friend.
0:0

SD Huesca: R. Santamaría – Pulido, Diéguez, Etxeita (C) – Rivera, Moisés Gómez, Miramón, Y. Herrera, Galán – Ávila, Gallego.
Náhradníci: Jovanović – Aguilera, Ferreiro, Cucho, Gallar, Musto.

Athletic Bilbao: Herrerín – Berchiche, Yeray, Capa, I. Martínez – Muniain, Raúl García – Beñat, San José, Susaeta (C) – I. Williams.
Náhradníci: Simón – Kodro, Núñez, Iturraspe, I. Córdoba, I. Gómez, Balenziaga.

Rozhodčí: Sánchez Martínez.
0:0

1. FC Norimberk: Mathenia – Valentini, Mühl, Ewerton, Leibold – Matheus Pereira, Behrens (C), Petrák, Löwen – Kubo, Zreľák.
Náhradníci: Bredlow – Jäger, Bauer, Kerk, Erras, Ishak, Palacios.

Borussia Dortmund: Bürki – M. Wolf, Weigl (C), A. Diallo, Zagadou – Delaney, Witsel – Sancho, M. Götze, Guerreiro – Philipp.
Náhradníci: Hitz – Hakimí, Schmelzer, Toprak, Dahoud, Alcácer, Bruun Larsen.

Rozhodčí: H. Osmers – R. Kempter, J. Neitzel.
0:0
Oba týmy nastoupí v útočné formaci 4-3-3, dá se tedy očekávat vetší počet branek. Ani jedna z obran neprožívá ideální sezonu, AS inkasoval 30 krát ve 23 utkáních, Bologna obdržela o pět gólů více.
0:0

28.12.2018 Aves – Benfica 1:1 (ligový pohár)
23.09.2018 Benfica – Aves 2:0
10.03.2018 Benfica – Aves 2:0
22.10.2017 Aves – Benfica 1:3.
6:0
(1:0)
konec
Domácí nakonec duel zvládli a připisují si do tabulky tři body. Zejména v závěrečné desetiminutovce nastříleli do sítě Bazooky velké množství branek a slaví výhru v poměru 6:0!