Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuj za pozornost.
0:0
před zápasem
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.
0:0
Dokáže Škodovka zůstat neporažena i ve svém desátém letošním představení v hokejové Lize mistrů a vybojuje si postup do semifinále, nebo mírný švédský favorit Skellefteå ukáže na západě Čech své hokejové umění a zvítězí? Očekává se další parádní zápas i se skvělou kulisou, lístků zbylo neprodáno jen pomálu, tak u toho buďte s námi. Duel startuje přesně v 17:00.
0:0
HC KOMETA BRNO
Brněnské hokejisty čeká v dnešním utkání opravdu těžký úkol. V osmifinále si Kometa poradila s Tapparou, kterou doma zničila 5:1. Následná odveta viděla hned deset gólů, při remíze 5:5. Brno proti svému soupeři zřejmě nenasadí novou ofenzivní posilu Tomáše Plekance. Ten v pondělí pomáhal kladenským Rytířům v Chance lize. Bez tohoto zkušeného útočníka, to bude pro hosty ještě složitější. Avšak stát se může všechno, klidně může Kometa překvapit sázkaře a postoupit do semifinále.

Průměr vstřelených branek na zápas: 3,22
Průměr obdržených branek na zápas: 2,89
Využití přesilovek: 23,68%
Ubráněná oslabení: 83,33%

Nejproduktivnější hráči
Útok Komety táhne čtveřice forvardů, která má i stejný počet bodů, a to 7. Do té čtveřice patří Jan Hruška, Luboš Horký, Martin Dočekal a Peter Mueller.

Statistiky brankářů
Marek Langhamer: 180 minut/úspěšnost 91,95% (odešel do Chabarovsku)
Karel Vejmelka: 239 minut/úspěšnost 89,08%
Lukáš Dostál: 119 minut/úspěšnost 85,71%
0:0
PRVNÍ ČTVRTFINÁLOVÝ ZÁPAS:

Úvodní čtvrtfinálový duel rozhodovala až třetí třetina. První gól zápasu přišel až ve 46. minutě z hokejky hostujícího Frederika Storma. Hráči Mnichova ale nesložili zbraně a přibližně za minutu a půl vyrovnával Derek Joslin. A to nebylo ze strany domácích všechno, v 54. minutě zužitkoval svůj únik Frank Mauer. Mnichov tak doma zvítězil 2:1 a je tak blíže postupu mezi čtyři nejlepší evropské týmy.
0:0
PRVNÍ ZÁPAS

Salzburg – Oulu 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)
------------------------------------------------------------
Branky a nahrávky: 22. Harris (Vandevelde, Raymond), 42. Harris (Trattnig, Pallestrang), 60. Hughes (Raymond, Pallestrang) – 44. Lasu, 50. Junnila (Karvinen).
Před týdnem se utkání na rakouské půdě rozjíždělo spíše opatrněji. Postupně ovšem nabíralo na obrátkách a vše vyvrcholilo ve strhující třetí části. Kärpät se nejprve vyhrabal ze ztráty 0:2, jenže domácí v čase 59:37 rozhodli o překvapivém vítězství, jeden z nejkrásnějších gólů letošního ročníku CHL vsítil John Hughes. O zápletku do odvety tedy máme postaráno!
NHL
Partner:
1:2
(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
po s.n. (1:2)
Tímto příspěvkem se s vámi loučím a přeji vám dobrou noc nebo příjemný vstup do úterního dne, pokud právě vstáváte.
3:1
(1:0, 2:0, 0:1)
konec
Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký úterní den!
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

SJS: Martin Jones – 28 let, CAN
Z:21 REC:11-7-3 OG:61 PR:2.91 %ÚS:90.0 SO:0

NJD: Keith Kinkaid – 29 let, USA
Z:23 REC:10-7-5 OG:65 PR:2.94 %ÚS:90.6 SO:3
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
0:0
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.
Československá stopa v utkání
V utkání se nepředstaví žádní češi ani slováci. Nikdo z nich se totiž nenachází na soupisce dnešních týmů.
0:0
Vzájemné zápasy

24.11.2018 Čerepovec – Dyn. Moskva 1:2
06.11.2017 Dyn. Moskva – Čerepovec 0:1
06.09.2017 Čerepovec – Dyn. Moskva 1:5
11.11.2016 Dyn. Moskva – Čerepovec 2:1 pr.
01.10.2016 Čerepovec – Dyn. Moskva 2:1.
0:0
(-:-, -:-, -:-)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.
0:0
Nejlepším hráčem Zlína je s 39 kanadskými body Lukáš Chludil (10+29). Nejlepším obráncem je s 15 body Jan Hoferek (4+11). Celkem 42 trestných minut dostal od rozhodčích Filip Šindelek, který je tak nejtrestanějším hráčem Zlína. Brankář Hamrla má úspěšnost 91,03 %.
0:0
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu střetli začátkem října. Porto na svém stadionu zvítězilo těsně 1:0.
0:0
LOKOMOTIV MOSKVA
Ruský klub naopak má ještě o co hrát, na rozdíl od svého německého soka. Ve hře již sice není postup ze skupiny, ale je tu ještě přece jenom šance na postup – ze třetího místa do Evropské ligy. K tomu Lokomotiv potřebuje jediné (vzhledem k horším vzájemným zápasům s Galatasarayem) – vyhrát na v Gelsenkirchenu a doufat, že Porto neprohraje v Istanbulu s Galatasarayem. Jakákoliv jiná varianta posílá do Evropské ligy právě turecký klub a Lokomotiv vrhá na poslední místo v tabulce.
0:0
Tottenham Hotspur

Na opačné straně stojí Tottenham Hotspur, který ve své domácí soutěži okupuje sympatickou třetí pozici, manko na vedoucí Liverpool je šestibodové. Kohouti se oklepali z nevydařeného utkání proti Manchesteru City, posléze si spravili chut proti Southamptonu, kterému vstřelili hned tři branky, v minulém utkání přišlo další vítězství, tentokráte proti Leicesteru, který podlehl výsledkem 0:2. Anglickému celku jde v dnešním utkání skutečně o hodně. Tottenham sice okupuje druhou příčku, avšak třetí Inter má shodný počet, avšak horší skóre. V případě, že by Tottenham dnes nebodoval, pak italskému celku stačí k postupu i jeden bod.
0:0

Jediným vzájemným zápasem těchto dvou týmů je ten ze letošní základní skupiny Ligy mistrů a Atlético doma Bruggy porazilo 3:1. V prvním poločase otevřel skóre Griezmann, ještě před přestávkou stihl vyrovnat Gröneveld. Ve druhém poločase se pak ještě jednou trefil Griezmann a v nastavení jistil vítězství Atlética Koke po Griezmannově asistenci.
0:0
Poslední vzájemné zápasy

PSG – Bělehrad 6:1
Bělehrad – PSG 2:1 po penaltách
0:0
PSV Eindhoven

Nizozemští šampióni měli při losu smůlu, že byli nalosování do nejtěžší skupiny a i přes solidní výkony už mají jednu velkou jistotu, že jarní část evropských pohárů se jich týkat nebude.

PSV boje ve skupině B rozehrálo sice vysokou prohrou 0:4 v Barceloně, to ale nereflektuje dění na trávníku, kde měli fotbalisté z Eindhovenu řadu příležitostí. Následně v prvním vzájemném utkání s Interem neudrželi vedení a prohráli 1:2, poté v dramatickém utkání remizovali 2:2 s Tottenhamem, následně neudrželi vedení na Wembley proti "Kohoutům", kteří v závěru předvedli mimořádně důležitý obrat a dosud naposled PSV prohráli v domácím prostředí s Barcelonou 1:2.

V nizozemské lize PSV po nevídané sérii třinácti výher v řadě nedávno podlehli Feyenoordu Rotterdam 2:1, v pátek se ale vrátili na vítěznou vlnu deklasováním Excelsioru Rotterdam 6:0, přičemž ligovou premiéru za PSV si odbyl český středopolař Michal Sadílek.
0:0
První vzájemné utkání zvládla lépe Neapol, která gólem Lorenza Insigneho z 90. minuty zvítězila 1:0. Liverpoolu duel nevyšel ani herně, anglický tým totiž nevyprodukoval jedinou střelu mezi tyče.
0:0
Zápas na Stade Louis II. začne ve 21 hodin, takže si na večer nic nechystejte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
0:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

0:0  TJ Ostrava

Ostravu před sezonou opustily klíčové hráčky. Nejzásadněji Slezankám chybí reprezentační nahrávačka Kateřina Valková, která sice zamířila do pražského Olympu, ale aktuálně se potýká se zraněným kolenem. Pozici Valkové zatím marně nahrazují čtyřiadvacetileté Simona Lukáčová s Petrou Kašparovou. V útoku spoléhá Ostrava především na litevskou smečařku Vilte Makauskaiteovou a také univerzálku Terezu Diatkovou.

Ostravanky budou jen marně navazovat na bronzové madaile z minulé sezony. Letos totiž ve dvanácti odehraných kolech pouze jednou zvítězily, připsaly si pět bodů a okupují poslední pozici extraligové tabulky. Jediný tříbodový zápas se podařilo Ostravě urvat v domácím prostředí v derby s Frýdkem-Místkem. Zatímco Liberec v Challenge Cupu prošel již do osmifinále, tak Ostrava skončila v Poháru CEV již v prvním dvojzápase, nad síly slezského týmu byl Štýrský Hradec.